Keliais žodžiais

Apie mus

Priešgaisrinių priemonių ir paslaugų įmonė UAB "Deforus"

buvo įkurta Vilniuje 2002 gegužės 3 d. ir sėkmingai tęsia savo veiklą iki šiol. Įmonės veiklos sritis yra gaisrinė sauga, t.y. prekyba gaisrinės saugos priemonėmis, jų įrengimas, aptarnavimas; konsultavimas įvairiais gaisrinės saugos klausimais bei gaisrinio ūkio komplektavimas pagal galiojančias normas ir standartus. Labai svarbi ir pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra gaisrinės saugos paslaugos, t.y. gaisrinės įrangos ( gesintuvų, gaisrinio vandentiekio) techninis aptarnavimas.

UAB „Deforus“ sėkmingai vykdė savo veiklą, plėsdama klientų ratą po visą Lietuvą.  Didelis privalumas yra tai, kad mūsų įmonė atvyksta pas savo esamus klientus kaip į visus didelius miestus taip ir į mažus miestelius gesintuvų techninį aptarnavimą atliks vietoje su mobilią įrangą.

Nuo 2004 gegužės 03 d. bendrovėje DeForus parengta ir įgyvendinta kokybės valdymo užtikrinimo sistemos programa. Ji paremta bendraisiais kokybės vadybos principais, kurie aprašyti ISO 9004:1987, LST ISO 9004-2:1997. Įsigyta sertifikuota vokiška įranga ugnies gesintuvų pildymui. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie LR VRM 2004 05 03  mūsų bendrovei suteikė licenciją techniškai prižiūrėti ugnies gesintuvus Nr. 0006.

Konsultacija NEMOKAMA

Susisiekti